איטליה קרנבלים פברואר 2019

למי שמעוניין לראות נופים עוצרי נשימה . תרבות קסומה אוכל טוב מוזמן להצטרף אלינו מירב 0544828213
[slideshow_deploy id='1523']

מסלול הטיול:

יום 1: נחיתה במילאנו בירת האופנה האיטלקית

מילאנו בירת האופנה האיטלקית

טיסה משדה התעופה בן גוריון על פי השעה הנקובה בכרטיס. יש להגיע לשדה התעופה כ- 3 שעות לפני הטיסה.
מילאנו העיר השנייה בגודלה באיטליה לאחר רומא מהווה שער לצרפת, לשווייץ ולהרי האלפים. כמו כן, היא מהווה מרכז אופנה ותרבות חשוב באיטליה ובאירופה כולה.אף שפרסומה העיקרי של מילאנו הוא כעיר עסקים וכמרכז אופנה בינלאומי, קיימים בה גם מוקדי משיכה לתיירים. האטרקציה המרכזית של העיר היא הקתדרלה הגותית המפוארת (Duomo באיטלקית) – הקתדרלה הגדולה באיטליה ומהגדולות בעולם.ברחבי העיר פזורים שרידים רבים מהתקופה הרומית ומתקופותיה האחרות של העיר. במילאנו מוזיאונים רבים,מסעדות מעולות ובכלל עיר שאנחנו ממליצים בחום לבקר ולטייל בה אחת הערים האוניברסליות ביותר שתפגשו באיטליה.

יום 2: קרנבל המסכות בונציה

קרנבל המסכות בונציה

קרנבל המסכות בונציה נערך מידי שנה בחודש פברואר, מתמלאים רחובותיה של ונציה הקסומה בהמוני תושבים ותיירים מרחבי העולם לחגיגות פסטיבל המסכות הססגוני. בתקופת קרנבל המסכות שוררת אווירה מיוחדת של שמחה וטשטוש גבולות וכולם מרגישים שווים במטרה אחת, לחגוג וליהנות. ימי הקרנבל הם הפנינג צבעוני ומתמשך של המוני מסכות ותחפושות מסורתיות לצד מקוריות, תיאטרוני ומופעי רחוב, ריקודים ומוזיקה, אוכל ושתייה, זיקוקין והרבה שמחה באוויר. נגיע לקרנבל המסכות הססגוני בונציה נשוט בסמטאות ונהנה ממאפייני העיר שצבעוניות אופפת אותה בימים אלו של הקרנבל נחוש את אוירת החג ונצפה במופעי רחוב.

יום 3: כפר בורגטו ( ישוב מבוצר – Borghetto )

Italy-Borghetto-Trip-01

כפר בורגטו

כפר בורגטו אחד המקומות היפים ומיוחדים ביותר, שבהם נטייל ,מיקומו של הכפר כנקודת מעבר אסטרטגית בין שטחי מנטובה לאדמות ונטו. בראשית המאה ה-15 עבר הכפר לידי הונציאנים שהיטיבו לתעל את מי המינצ'ו לגלגלי טחנות הקמח שהקימו. למרות אסונות הטבע והמלחמות הרבות שפקדו את האזור הפסטורלי, קסמו לא פג.לאחר ארוחת הבוקר נגיע לכפר בורגטו (נספר לכם סיפר אהבה רומנטי) נלגום קפה איטלקי משובח ונמשיך לעיר האוהבים הלו היא ורונה נצפה במרפסת המפורסמת של יוליה גיבורת שיקספיר ונתכונן לקראת המצעד הגדול של "מלך האהבלים " הלו הוא מלך הניוקי

יום 4: סיור בעיר פאוסה

נסייר בעיר פאוסה בכנסייה הענקית המוקדשת לקדוש סן דונטלו

יום 5: לוקה העיר שמוקפת חומה

Italy-Lucca-Trip-01

לוקה העיר שמוקפת חומה

לוקה, עיר מדהימה בטוסקנה איטליה בימי הביניים המוקדמים, היא הייתה בירתה של טוסקנה. העיר מפורסמת בין היתר בחומות שמקיפות אותה שנבנו בתקופת הרנסאנס בין 1504 ו-1645 ונותרו בשלמותן, למרות שהעיר התרחבה מעבר לחומות. נטייל בעיר ונשמע מסודותיה של העיירה הקסומה והמרתקת הזאת משם נמשיך לויארג'ו להנות מקרנבל הבובות הססגוני תהלוכה של בובות ענק המתארות דמויות בחיי התושבים חגיגה אמיתית ואנרגטית של מוזיקה וריקודים ושמחה רבה.

יום 6: השתתפות בחגיגות הקרנבל

Italy-Battle-of-Oranges-Trip-01

קרב תפוזים בעיר איבריה

נגיע היום לאיבריה שאינה מוותרת על השתתפות בחגיגות הקרנבל אך חוגגת אותו קצת אחרת…קרנבל או קרב תחליטו אותם….. הקרנבל הזה הינו קרב התפוזים התושבים מטילים תפוזים זה על זו חוויה בלתי נשכחת…

יום 7: עיירה טורינו

Italy-Torino-Trip-01

טורינו מסעדות שף טעם של פעם בחיים

טורינו העיר הרביעית בגודל האוכלוסייה באיטליה ,העיר ממוקמת על הגדה המערבית של נהר הפו סמוך למורדות הרי האלפים האיטלקיים והייתה עיר הבירה הראשונה של איטליה. עיר עתיקה ושמורה היטב, עמוסת פנינים אדריכליות, אורבניזם תעשייתי והמון, אבל המון אוכל מעולה יש הטוענים בעלת המטבח הטוב ביותר באיטליה. נטייל למרגלות האלפים נהנה מנופים מדהימים ונבקר באתריה המרכזים של העיר הקסומה הזאת.

יום 8: חזרה הביתה

לאחר ארוחת הבוקר והתארגנות אחרונה נצא לשדה התעופה

חוצי גבולות חופשה בעיצוב אישי

צור קשר