אסיה

אסיה טיול מאורגן לאסיה היבשת מהווה 8.6% משטחו של כדור הארץ או כ-29.6% משטחו היבשתי, היא היבשת הגדולה בכדור הארץ,.
במזרח גובלת באוקיינוס השקט בצפון מערב היא חוברת לאירופה (ביניהן רכס הרי אורל). אסיה גובלת בצפון באוקיינוס הקרח הצפוני בדרום באוקיינוס ההודי ובדרום-מערב לאפריקה (חצי האי סיני)
אסיה היא היבשת המאוכלסת בעולם, שהיא מכילה כ-60% מכלל תושבי כדור הארץ. עם למעלה מ-4.1 מיליארד בני אדם (אסיאתים),
שטחה של אסיה (כולל האיים) הוא 49,694,700 קמ"ר (כשליש מכלל השטח היבשתי של כדור הארץ). המדינות הגדולות והמשפיעות ביבשת, הן רוסיה, הרפובליקה העממית של סין, יפן והודו. ביבשת יש מבנים טופוגרפים מגוונים, מצד אחד המקום הגבוה בעולם, (הר האוורסט בגובה של כ-8,848 מטר) ומצד שני המקום הנמוך בעולם (ים המלח כ-417 מטר מתחת לפני הים). מרכז היבשת מאופיין בשרשרת של מדבריות. חמשת הנהרות הארוכים ביותר הם יאנגצה, יניסיי, הנהר הצהוב, אוב-אירטיש, ואמור.

אסיה היא יעד מועדף על תיירים מכל העולם, כי באסיה יש את רוב המקומות והנופים המרהיבים אשר קיימים עלי אדמות, באסיה ישנו ההר הכי גבוהה בעולם (הר אוורסט אשר מתנשא לגובהה 8843 מטר) ואת המקום הכי נמוך בעולם (ים המלח -417 מטר מתחת לפני הים) יש את החומה הסינית ואת החופים המרהיבים בתאילנד .
במסגרת הטיולים שלנו אנו נתמקד במדינות שתמיד אמרו שאי אפשר להגיע אליהן עם כסאות גלגלים ואנו בחוצי גבולות מראים אחרת שכן ניתן לטייל בכל מקום בעולם אם נעשה את ההכנות המקצועיות עם הצוות המתאים.