אפריקה

אפריקה היבשת השחורה היא היבשת השנייה בשטחה ובגודל אוכלוסייתה לאחר אסיה. אפריקה נמצאת יחסית קרוב אלינו ועם זאת עדיין מסתורית לנו ולא נודעת .היבשת משתרעת על שטח של 30,244,050 קמ"ר שהם כ-20.4% משטחו של כדור הארץ. באפריקה מתגוררים (נכון ל-2014) קרוב ל-1.1 מיליארד אנשים ב-61 טריטוריות 54 מדינות שהם כמעט 15.5% מאוכלוסיית כדור הארץ.
גבולותיה של אפריקה:
מצפון ליבשת נמצא גובל הים התיכון.
צפון מזרחה מוקף על יד ים סוף .
דרום-מזרחה נמצא האוקיינוס ההודי.
מערב ההאוקיינוס האטלנטי.
הרוב המוחלט של החוקרים כיום סבורים שאפריקה היא מקום מוצאם של סוגי האדם ושל האנושות בת ימינו. ראיות לכך הן התגליות הרבות אשר נמצאות בעיקר במזרחה ובדרומה של היבשת שם נמצאו מאובני הומינינים קדומים מתקופות של עד לפני 7 מיליון שנים ואף מאובני האדם הנבון מתקופה של עד 200 אלף שנה לפני זמננו.

אוהבים בעלי חיים? מתעניינים בשבטים עתיקים? רוצים לחוות תרבויות קדומות? אפריקה בשבילכם – אנו בחוצי גבולות בונים ומתכננים טיולי ספארי מונגשים החל בטיול הקלאסי באפריקה הכולל את קניה, שם תוכלו לצאת לטיולי ספארי מרתקים ולבדוק עד כמה אפשר להתקרב לפיל או לאריה. במדינת טנזניה תוכלו לטפס על הר קילימנג'רו העצום ואחר כך לנוח באי המקסים זנזיבר. באתיופיה נוכל לחבור לשבטים וטקסים עתיקים. מרוקו תעניק לנו טעמים נופים חפלות ורכיבת גמלים בלתי נשכחת אל השקיעה במדבר סהרה .בנמיביה נוכל לחוות בתעתועי ראיה בחוף השלדים המסתורי .
אפריקה מספקת לנו הצצה אל תרבויות מרתקות ושונות מאד אחת מהשנייה. כל מדינה פותחת לכם פתח לעולם אפריקאי פראי קדום ונפלא.