להזמנות חייגו 0544828213
טיולי נכים

תאילנד האקזוטית דצמבר 2022

תאילנד האקזוטית בעלת מזג האוויר הטרופי שמתאים למגוון הנופים המרהיבים שיש לה להציעה

מסלול הטיול:

יום 1: נחיתה בבנקוק

בבנקוק

ננחת בבנקוק נגיע למלון לאחר בדיקת PCR.

יום 2: ארמון המלך ראמה הראשון

ארמון המלך

לאחר ארוחת הבוקר  נבקר בארמון המלך ראמה הראשון (יש לבוא בלבוש צנוע ללא כתפיים חשופות) ארמון המלך נבנה בשנת 1782מקום מושבם של מלכי תאילנד, וכיום הוא אחד מהאתרים החשובים והפופולריים ביותר במדינה. מתחם הארמון מוקף בחומה גבוהה באורך של כשני קילומטרים ועמוס במבנים ארכיטקטוניים מרשימים ובמקדש הבודהה השוכב "וואט פו" הבודהה הענק נמשיך לשוק הפרחים  בערב נהנה משייט על נהר הצ'אפיה.

יום 3: בנקוק קנצנבורי

נהר קוואי

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל השוק הצף ומחוז דמנרן סדואק . זהו אחד השווקים היותר צבעוניים בתאילנד. נשוט על גבי סירות ארוכות הזנב ואיכרים שהפכו לסוחרים המציעים את מרכולתם לתיירים נמשיך לקנצבנבורי ולמוזאון המלחמה. נבקר במוזיאון ובגשר על ה"נהר קוואי" ללא ספק האתר  המפורסם באזור קנצ'נבורי והידוע ביותר" .מסילת המוות" שנועדה  ונבנתה ע"י היפנים  כדי לחבר בין תאילנד לבורמה. במלחמת העולם שבויים רבים ועובדי כפייה קיפחו את חייהם בזמן בניית  המסילה.

יום 4: שייט למפל הקסום

שייט עד למפל

יום שכולו הנאה וטבע .. נהנה משייט עד למפל  קסום נהנה מארוחת צהרים על סירת הרפסודה.

יום 5: בחזרה לבנקוק

בנקוק

בהגיענו לבנקוק נבקר במוזאון מאדם טוסו עולם המים ובשעות נערב נפסע בקאוסן ארוחת ערב במגדל ביוק.

יום 6: פאטיה

פאטיה מועדנים פאבים

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לבקר בגנים המקסימים ננוץ גארדן, 2600 קמ"ר של גנים  בוטנים – יפהפיים. במקום בית גידולים לסחלבים, קקטוסים גדול וזני צמחים מכל רחבי הגלובוס. נהנה מעיסוי תאילנדי בשעות הערב נצעד ב waking street  הרחוב הססגוני  במועדנים פאבים  כמו כן נהנה מהשווקים  הפעילים עד השעות הקטנות של הלילה בערב הופע של טיפאני מופעקברט.

יום 7: מיני סיאם בפאטיה

מיני סיאם

לאחר ארוחת הבוקר ניסע לבקר במיני סיאם שבפאטיה הוא פארק מרשים הכולל אינספור העתקים מינאטורים מרהיבים של מקדשים, מבנים ואטרקציות מתאילנד ומרחבי העולם. בין המודלים המשוחזרים בדייקנות מרהיבה, נמצאים ארמון המלך מבנגקוק, מגדל אייפל, גשר לונדון, פסל החירות והרשימה עוד ארוכה לאחר מכן נבקר בשוק המים.

יום 8: נאנקנסאון

נהר צ'או פראיה

לאחר ארוחת בוקר נשים פעמינו לאיוטויה נבקר בעיר הישנה ובאתרים המרכזים כמו pa-in roya palace הידוע גם בשם ארמון הקיץ בעבר שימש את מלכים התאילנדים, הוא שוכן ליד נהר צ'או פראיה נבקר במקדש הבודהיסטי wat yai mongkol (ואט ויאי צאי מונגקון).

יום 9: מנאקנסואון  לצאנג מאי

צאנג מאי

לאחר ארוחת הבוקר ניסע צפונה לצאנג מאי בדרך נבקר בשוק החיות.

יום 10: מקדש דויסאוטפ שריד של לורד בודה

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במקדש דויסאוטפ שריד של לורד בודה אחד המקדשים המיוחדים בתאילנד, ממורמיו משתרע נוף פנורמי עוצר נשימה. נבקר באזור המפעלים נתרשם מהכנת מטריות מסורתיות מוצרי משי  עבודות עץ ציורים אומנותיים ועוד בשעות הערב נהנה ממופע מסורתי וארוחת ערב בסגנון תאילנדי.

יום 11: דרום צ'אנג מאי

דרום צ'אנג מאי לפארק הלאומי

לאחר ארוחת הבוקר נצא לדרום צ'אנג מאי לפארק הלאומי דוי אינתנון המכונה גם "הגג של (Doi Inthanon), תאילנד", בשל  היותו ההר הגבוה ביותר בתאילנד  הוא מתנשא לגובה של 2565 מטר  מעל פני הים ובו 2 הפגודות שנבנו עבור מלך ומלכת תאילנד. בפסגת ההר ניתן ליהנות ממזג אוויר קריר שמהווה מפלט נעים מהחום והלחות האופייניים לתאילנד. לאחר מכן  נהנה מנסיעת שטח נבקר בשבט חיים השבטים בכפר נבקר את שבט ההומונג שמקורו בויאטנם. נהנה מנופים מרהיבים  כמו כן נגיע למפל ויקטריאן בשעות הערב נהנה משוק הלילה.

יום 12: רכיבת פילים בסבכי הג'ונגל

מחנה הפילים

אחר ארוחת הבוקר ניסע לבקר במחנה הפילים,  בימים עברו שימשו הפילים צבאות של חיילים. כיום הפילים בתאילנד נושאים על גבם צבאות של  תיירים והמפגש עמם נחשב לאחת האטרקציות המרכזיות בביקור בתאילנד. לאחר מכן נהנה מרכיבת פילים בסבכי הג'ונגל נבקר בשבט לאו הי בתוך ג'ונגל נשמע  על התרבות שלהם ועל אופי החיים כשבט בג'ונגל.

יום 13: מסע שטח וביקור במטעי הקפה

מנסיעת שטח נבקר במטעי תה

לאחר ארוחת הבוקר נהנה מנסיעת שטח נבקר במטעי תה וקפה נבקר את הילדים בבית ספר מקומי.

 

 

יום 14: חזרה לארץ

קניות אחרונות והתארגנות חזרה לארץ.

 

ייתכנו שינויים על פי החלטת הצוות המקצועי 

  • התכנית הנ"ל יכולה להשתנות בעקבות סיבות של מזג אויר ו/או שינוי מועדי טיסות.
  • כל מטייל/ת חייב/ת להיערך עם ביטוח רפואי (לרבות נסיעות וכבודה אישית).
  • אשרת כניסה לסרילנקה (ויזה).
  • מדינת 'סרילנקה' טרם נערכה באופן הנדרש לקבל את התיירים עם צרכים פיזיים הדורשים נגישות של כיסאות גלגלים ואמצעי עזר שונים למטרות נגישות.
  • אנו עושים את כל המאמצים ,ככל שביכולותינו ,לאפשר ולהעניק לרווחת התייר עם צרכים פיזיים מיוחדים , את המקסימום על מנת שיקבל את השירות במגבלות הקיימות במדינת 'סרילנקה'.